Aktuality

CENY MĚSTA PELHŘIMOVA

29.01.2020
Už po sedmnácté byly v pelhřimovském Kulturním domě Máj při slavnostním večeru předány Ceny města Pelhřimova osobnostem a firmám, které pozitivně ovlivnily dění ve městě a přispěly k jeho propagaci. Stalo se tak v sobotu 25. ledna.
Starosta Pelhřimova Ladislav Med přivítal všechny přítomné hosty, mezi nimiž byli i místopředseda senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, poslanec Parlamentu ČR Josef Kott a primátor Mesta Dolný Kubín Ján Prílepok.
Nás může těšit, že jednu z cen města Pelhřimova  a to v  kategorii sport za rok 2019. získala tenistka našeho klubu Nikola HOMOLKOVÁ.
Důležitou součástí programu slavnostního večera dále bylo předání výtěžku z dobrovolného vstupného, jímž účastníci večera podpořili pelhřimovské Rodinné centrum Krteček, které v roce 2019 oslavilo 20 let své existence. Symbolický šek na 23 395 korun, předal vedoucí RC Krteček Zuzaně Havlové starosta města Ladislav Med
Na závěr večera poděkoval starosta L. Med primátorovi Jánu Prílepkovi a společně s ním pak popřál všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů do roku 2020.

 

Fotogalerie: 2020 - Ceny města Pelhřimova

Celá fotogalerie »

Aktuality
21.02.2020 Kanáří naděje 2019

Pelhřimovský úspěšný tenista Lukáš ŠEFČÍK Číst více

05.02.2020 Lukáš ŠEFČÍK na "Republiku" !

Dalšího cenného úspěchu dosáhl člen našeho klubu Lukáš ŠEFČÍK. Na halovém... Číst více

29.01.2020 CENY MĚSTA PELHŘIMOVA

Už po sedmnácté byly v pelhřimovském Kulturním domě Máj při slavnostním... Číst více

Všechny aktuality