Aktuality

Letní antuková sezona zahájena

29.04.2021

Vážení členové a příznivci našeho klubu

Dnešním dnem spouštíme provoz na všech antukových dvorcích.Současné povolení min. zdravotnictví nám povoluje sportovat ve dvojicích na 15 m2,což nám stačí dle mého názoru i na hraní 4 her.Prozatím není povoleno využívat vnitřních šaten.Prosíme o dodržování těchto nařízení.Od pondělí 3.5.2021 bude v provozu výdejní okénko našeho baru. Rezervaci dvorců  ode dnešního dne mohou  využívat pouze

členové,kteří mají zaplacené členství za rok 2021

 

Přeji Vám hodně radosti ze hry a plno příjemných  žážitků v našem areálu.

Evžen Reich,předseda

Aktuality
29.04.2021 Letní antuková sezona zahájena

Vážení členové a příznivci našeho klubu Dnešním dnem spouštíme provoz na... Číst více

15.04.2021 Pojďte pomoci se probrat k tenisovému životu

Vážení členové našeho klubu Pan ministr zdravotnictví nám povolil zahájit... Číst více

Všechny aktuality