Aktuality

Letní sezona zahájena

22.04.2019

 

V sobotu 20.4.2019 byla slavnostně zahájena letní sezona na antukových dvorcích za účasti závodních hráčů všech mládežnických kategoriích.Po úvodním slovu předsedy Evžena Reicha,kdy všechny přítomné seznámil s vývojem rekostrukce areálu,poděkoval všem sponzorům za pomoc při finančním zajištění chodu klubu a všem hráčům popřál mnoho úspěchů v nadcházející antukové sezoně. Následně proběhlo focení všech družstev do ročenky   a byl rozlosován okresní přebor žactva.Celý den za krásného počasí probíhaly urputné  zápasy a hráči se posilňovali špekáčky na ohni a rodiče zlatavým mokem.

No prostě krásné zahájení

 

Aktuality
11.05.2020 Mistrovské zápasy sezona 2020

Vzhledem k situaci,kterou všichni známe,budou se letošní mistrovské zápasy... Číst více

14.04.2020 Zahájení antukové sezony 2020

Vážení členové tenisového klubu Letní antuková sezona je připravena k... Číst více

07.04.2020 Výzva pro členy TK

Vážení členové našeho klubu Vzhledem k tomu,že se pomalu uvolňují... Číst více

Všechny aktuality