Aktuality

MČR družstev Babytenis

23.09.2019

V termínu 13. - 15. září se naše družstvo BABY tenisu zúčastnilo Mistrovství ČR v kategorii BABY tenis. Na celé akci hrálo 12 družstev (vítězové jednotlivých krajů). Do prvního kola nám los přisoudil team TK Liberce, se kterým jsme prohráli 0:6. Další částí turnaje byla tedy útěcha, kde jsme v prvním kole zdolali TK Hlinsko 4:2. V následném kole jsme nestačili na ŽLTC Brno (2:4) a naše družstvo obsadilo celkové 10.místo.

Fotogalerie: 2019 - MČR družstev Babytenis

Zleva: Jan Baštýř st., Jan Baštýř ml., Valérie Straková, Denisa Dvořáková, Jakub Zvolánek, Jaroslav Straka