Aktuality

Nikola Homolková oblastní přebornicí

11.11.2019

 

V uplynulém víkendu se v naší tenisové hale uskutečnil zimní oblastní přebor v kategorii žen. Z účasti 16 nejlepších hráček z jihočeské tenisové oblasti se celkovým vítězen stala naše hráčka Nikola Homolková.která ve finále porazila Kamilu Neradovou ze Strakonic 6/3 6/2.Přeboru se zúčastnilo dalších 5 hráčekm našeho klubu.Bára Ťoukálková  se umístila na 3. místě ve čtyřhře.Tímto vítězstvím se Nikola kvalifikovala na halové mistrovství ČR,kterého se zúřčastní pouze 32 hráček z ČR

Velká gratulace  pro Nikolu

Fotogalerie: 2019 - HALOVÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽENY

Celá fotogalerie »

Aktuality
21.02.2020 Kanáří naděje 2019

Pelhřimovský úspěšný tenista Lukáš ŠEFČÍK Číst více

05.02.2020 Lukáš ŠEFČÍK na "Republiku" !

Dalšího cenného úspěchu dosáhl člen našeho klubu Lukáš ŠEFČÍK. Na halovém... Číst více

29.01.2020 CENY MĚSTA PELHŘIMOVA

Už po sedmnácté byly v pelhřimovském Kulturním domě Máj při slavnostním... Číst více

Všechny aktuality