Aktuality

Nikola Homolková oblastní přebornicí

11.11.2019

 

V uplynulém víkendu se v naší tenisové hale uskutečnil zimní oblastní přebor v kategorii žen. Z účasti 16 nejlepších hráček z jihočeské tenisové oblasti se celkovým vítězen stala naše hráčka Nikola Homolková.která ve finále porazila Kamilu Neradovou ze Strakonic 6/3 6/2.Přeboru se zúčastnilo dalších 5 hráčekm našeho klubu.Bára Ťoukálková  se umístila na 3. místě ve čtyřhře.Tímto vítězstvím se Nikola kvalifikovala na halové mistrovství ČR,kterého se zúřčastní pouze 32 hráček z ČR

Velká gratulace  pro Nikolu

Fotogalerie: 2019 - HALOVÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽENY

Celá fotogalerie »

Aktuality
07.01.2020 Úspěchy mladých tenistů

V uplynulém víkendu skončily oblastní přebory mladších žáků velkým... Číst více

04.12.2019 Memoriál Jana TROČILA

První prosincový víkend proběhla již tradičně v naší hale soutěž družstev... Číst více

13.11.2019 Cena pro Nikolu HOMOLKOVOU

Dne 12. listopadu byly na 24. valné hromadě České unie sportu vyhlášeny výsledky... Číst více

Všechny aktuality