Aktuality

Nikola Homolková oblastní přebornicí

11.11.2019

 

V uplynulém víkendu se v naší tenisové hale uskutečnil zimní oblastní přebor v kategorii žen. Z účasti 16 nejlepších hráček z jihočeské tenisové oblasti se celkovým vítězen stala naše hráčka Nikola Homolková.která ve finále porazila Kamilu Neradovou ze Strakonic 6/3 6/2.Přeboru se zúčastnilo dalších 5 hráčekm našeho klubu.Bára Ťoukálková  se umístila na 3. místě ve čtyřhře.Tímto vítězstvím se Nikola kvalifikovala na halové mistrovství ČR,kterého se zúřčastní pouze 32 hráček z ČR

Velká gratulace  pro Nikolu

Fotogalerie: 2019 - HALOVÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽENY

Celá fotogalerie »

Aktuality
04.12.2019 Memoriál Jana TROČILA

První prosincový víkend proběhla již tradičně v naší hale soutěž družstev... Číst více

13.11.2019 Cena pro Nikolu HOMOLKOVOU

Dne 12. listopadu byly na 24. valné hromadě České unie sportu vyhlášeny výsledky... Číst více

11.11.2019 Nikola Homolková oblastní přebornicí

V uplynulém víkendu se v naší tenisové hale uskutečnil zimní oblastní přebor... Číst více

Všechny aktuality