Aktuality

Nikola Homolková vítězí

17.07.2019

 

Naše hráčka Nikola Homolková má v letošním létě tenisovou formu. Tento měsíc vyhrála již dva turnaje kategorie B  dospělí a to ve Strakonicích a Modřanech .Ve Strakonicích přidala i vítězství ve čtyřhře a v Modřanech ve čtyřhře byla na 2. místě. Nikolu čeké i účast na Pardubické juniorce a MR žen na oba turnaje se kvalifikovala  z jihočeského  oblastního přeboru

Velké gratulace

Fotogalerie: 2019 - Nikola HOMOLKOVÁ

Celá fotogalerie »

Aktuality
17.07.2019 Velká sázka o malé pivo

V pátek 19.7.2019 proběhne konfrontační zápas muž-žena ,tato sázka vznikla... Číst více

17.07.2019 Nikola Homolková vítězí

Naše hráčka Nikola Homolková má v letošním létě tenisovou formu. Tento... Číst více

17.07.2019 Mladší žáci na republice

Minulý víken se naše žákovské družstvo/vítěz jihočeské oblasti/... Číst více

Všechny aktuality