Aktuality

Nikola Homolková vítězí

17.07.2019

 

Naše hráčka Nikola Homolková má v letošním létě tenisovou formu. Tento měsíc vyhrála již dva turnaje kategorie B  dospělí a to ve Strakonicích a Modřanech .Ve Strakonicích přidala i vítězství ve čtyřhře a v Modřanech ve čtyřhře byla na 2. místě. Nikolu čeké i účast na Pardubické juniorce a MR žen na oba turnaje se kvalifikovala  z jihočeského  oblastního přeboru

Velké gratulace

Fotogalerie: 2019 - Nikola HOMOLKOVÁ

Celá fotogalerie »

Aktuality
21.02.2020 Kanáří naděje 2019

Pelhřimovský úspěšný tenista Lukáš ŠEFČÍK Číst více

05.02.2020 Lukáš ŠEFČÍK na "Republiku" !

Dalšího cenného úspěchu dosáhl člen našeho klubu Lukáš ŠEFČÍK. Na halovém... Číst více

29.01.2020 CENY MĚSTA PELHŘIMOVA

Už po sedmnácté byly v pelhřimovském Kulturním domě Máj při slavnostním... Číst více

Všechny aktuality