Aktuality

Pojďte pomoci se probrat k tenisovému životu

15.04.2021

 

Vážení členové našeho klubu

Pan ministr zdravotnictví nám povolil zahájit  po 7 měsících tenisový život na venkovních dvorcích. Trochu nám v tom brání nepřízeň počasí,přesto jsou tenisové dvorce částečnš připraveny na provoz.Chybí je několikrát válcovat. Pojďte do toho a pomožte Stingovi to dorazit. Všichni se nehrňte protože máme jen 3 válce,takže prosím kdo má chuť zavolejte  777181628 a domluvte si termín.

Tenisu zdar a Covidu zmar

Evžen Reich

Aktuality
29.04.2021 Letní antuková sezona zahájena

Vážení členové a příznivci našeho klubu Dnešním dnem spouštíme provoz na... Číst více

15.04.2021 Pojďte pomoci se probrat k tenisovému životu

Vážení členové našeho klubu Pan ministr zdravotnictví nám povolil zahájit... Číst více

Všechny aktuality