Aktuality

Provoz tenisové haly neomezen

14.03.2020

 

Dle nařízení vlády ČR o nouzovém režimu,je možno využívat sportoviště do okamžitého počtu 30 osob.Proto vedení TK rozhodlo provoz tenisové haly omezit pouze  limitem osob..Žádáme proto všechny návštěvníky haly ,aby její návštěvu omezili na nezbytnou dobu a zvláště rodiče během tréninků se v hale nezdržovali,poze děti předali a  vyzvedli.Jestliže  se objeví nějaké příznaky nákazy do haly nechoďte a děti nám na treninky nevoďte

 Nebuďte sobečtí a lhostejní k okolí,dodržujte hygienu a chovejme se tak,abychom zachovali si možnost  zahrát tenis   my dospělí a naše děti

 

Evžen Reich

předseda TK Pelhřimov

Aktuality
11.05.2020 Mistrovské zápasy sezona 2020

Vzhledem k situaci,kterou všichni známe,budou se letošní mistrovské zápasy... Číst více

14.04.2020 Zahájení antukové sezony 2020

Vážení členové tenisového klubu Letní antuková sezona je připravena k... Číst více

07.04.2020 Výzva pro členy TK

Vážení členové našeho klubu Vzhledem k tomu,že se pomalu uvolňují... Číst více

Všechny aktuality