Aktuality

Rezervace dvorců 1-5

18.05.2012

Dnešním dnem byla zprovozněna rezervace dvorců 1-5 přes naše webové stránky.Je určena pouze pro členy klubu s platnou hrací kartou na rok 2012 a je možno si dvorce rezervovat pouze 1 den dopředu.Členové klubu,kteří si touto cestou chtějí dvorce rezervovat,je nutno se zaregistrovat a do 24 hodin Vám administrátor povolí on-line rezervaci.Registrovaní členové mají již od dnešního dne on-line rezervaci povolenou.

                                                                                                  výbor TK

 

Aktuality
29.04.2021 Letní antuková sezona zahájena

Vážení členové a příznivci našeho klubu Dnešním dnem spouštíme provoz na... Číst více

15.04.2021 Pojďte pomoci se probrat k tenisovému životu

Vážení členové našeho klubu Pan ministr zdravotnictví nám povolil zahájit... Číst více

Všechny aktuality