Aktuality

Tenisový život se vrací

28.03.2021

Tenisový život se snad vrátí do našeho klubu.Po dlouhé zimě  začínáme v pondělí 29.3. pracovat na úpravě venkovních dvorců.Zimní halová sezona byla až na 14 dní v prosinci na mrtvém bodě a přinesla většině z nás kila nahoru a dětem dlouhé tenisové prázdniny.Pro klub byla tato sezona ekonomicky katastrofální a budeme se dlouho z toho rovnat.Tak pojdťe členové pomoci s rychlou úpravou dvorců a budeme doufat,že nás nechají venku sportovat.Předem upozorňuji že práce by měla být dobrovolná,peníze neslibuji,ale nějaké míče na vaše hraní mě zbyly.

Tenisu zdar a Covidu zmar vám přeje

Evžen Reich

prezident TK

Aktuality
29.04.2021 Letní antuková sezona zahájena

Vážení členové a příznivci našeho klubu Dnešním dnem spouštíme provoz na... Číst více

15.04.2021 Pojďte pomoci se probrat k tenisovému životu

Vážení členové našeho klubu Pan ministr zdravotnictví nám povolil zahájit... Číst více

Všechny aktuality